безпричинна зупинка

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Скарга на безпричинну зупинку

Якщо є безпричинна зупинка — треба скаржитись

Надіслано: 31 січня 2014 р.

Скарга

31.01.2014 в м.Харків , рухався по вул.Шота Руставелі на своєму автомобілі , в районі буд № 22 був зупинений співробітником ДАІ з нагрудним знаком 0914 , він не представився , не повідомила причину зупинки , запитав чи все у мене в порядку і чи є документи . Патрульний автомобіль гос номер 0387 . Згідно Доручення Президента України от 1 вересня 2011 року , доручається Голові МВС України Анатолію Могильовим Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи среди працівніків Підрозділів міліції Щодо ! Застосування Закону України «Про внесення змін до Деяк законодавчо АКТІВ України Щодо Усунення надмірного державного регулювання у сфере автомобільніх перевезень » , зокрема Щодо права працівніків Підрозділів міліції зупіняті транспортні засоби позбав у випадка , передбачення цим Законом , з обов’язковим повідомленням водія про причину зупинення транспортного засоб , суть пред’явленого Правопорушення . Відповідно до ст . 254 КУпАП про Вчинення адміністратівного Правопорушення Складається протокол уповноваженими на ті Посадовою особою . Таким чином , працівник ДАІ Зупини водія автомобілю д н _______ БУВ зобов’язаний повідоміті водію суть вчинения Правопорушення та Скласти відносно водія Адміністративний протокол. Прот , ніякіх протоколів працівник ДАІ НЕ Складанний .  З наведенням віпліває , что або працівник ДАІ НЕ повідомів водію суть вчинения Правопорушення , чім порушив вимоги Доручення Президента України от 1 вересня 2011 року , або повідомів суть вчинения Правопорушення , альо НЕ Склаві Адміністративний протокол , чім порушив вимоги ст. 254 КУпАП . Таким чином , працівніком ДАІ були порушені : Вимоги Закону України « Про міліцію » : ст.4 ; ст.5 ; ст.11 п.2 ; ст.11 п.21 — 1 . Вимоги наказу від 27.03.2009 № 111 : п.2.1 ; п.6.25 ; п.7.2 ; п.7.3 ; п.13 ; п.14.5 ; п.14.6 ; п.14.7 ; п.17.1.3 ; п.17.2 ; п.23.1.2 ; п.23.1.6 . прошу : 1 . Провести ґрунтовну та всебічну перевірку даної заяви . 2 . Прітягнуті до дісціплінарної відповідальності винного працівника ДПС спецзагону ДПС при МВС України за Порушення вимог чинного законодавства во время зупинка мого транспортного засоб 31.01.2014 року . 3 . Надаті вмотівовану відповідь про результати РОЗГЛЯДУ заяви та вчінені Дії .

 

ОТВЕТ:

 

Мацкевич А.К.

14.02.2014 38/М-76

Шановний  Андрію Костянтиновичу!

Ваше звернення на телефон урядової гарячої лінії Кабінету Міністрів України від 31.01.2014, яке надійшло на нашу адресу за вх. М-76 від 06.02.2014 розглянуто керівництвом відділу Державтоінспекції ХМУ ГУМВС України в Харківській області.

За вказаними в заяві фактами була проведена службова перевірка в ході якої, було встановлено,  що згідно відомості закріплення нагрудних знаків працівника ДАІ – нагрудний знак 0387 закріплений за інспектором ДПС взводу №6 РДПС ДАІ ХМУ ГУМВС України в Харківській області Гораніним О.В..

Особовий склад  РДПС ДАІ ХМУ ГУМВС України в Харківській області несе службу згідно постової відомості розстановки нарядів на території                           м. Харкова.   Службу наряди ДПС несуть   згідно маршрутної картки, у форменому одязі з вогнепальною табельною зброєю, виключно на службових автомобілях,  що відповідає вимогам Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України, затвердженої наказом МВС України № 111 від 27.03.2009.

31.01.2014 наряд ДПС  РДПС ДАІ ХМУ ГУМВС України в Харківській області у складі інспекторів ДПС взводу №6   Гораніна О.В.  та Боровського В.В.  згідно постової відомості розстановки нарядів роти  ніс службу по відпрацюванні території м. Харкова на вул. Командарма Корка, тому не міг знаходитися на вул. Ш. Руставелі.

Згідно розстановки нарядів підрозділу та маршрутної картки, 31.012014 на вул. Ш. Руставелі ніс службу наряд ДПС у складі заступника командира взводу №7 Літвінова О.П. та старшого інспектора ДПС  Сергієнка В.В.. Наряд ДПС ніс службу на службовому автомобілі ВАЗ 2110, державний номерний знак 0387.

Під час несення служби до них підійшов невідомий чоловік, як з’ясувалося з  Вашої заяви це були Ви, і почав скаржитися з приводу нечищеної дорожньої смуги по вул. Ш. Руставелі. Інспекторами ДПС Вам було повідомлено, що дане питання не входить в компетенції дорожньо-патрульної служби, тому  інформація через чергову частину підрозділу  буде передана до сектору ОДР ВДАІ ХМУ ГУМВС України в Харківській області для вирішення питання по суті, що ними і було зроблено.

Дії заступника командира взводу №7 РДПС ДАІ ХМУ ГУМВСУ в Харківській області Літвінова О.П. та старшого інспектора ДПС   взводу  №7 РДПС ДАІ ХМУ ГУМВСУ в Харківській області Сергієнка В.В. визнані правомірними і такими, що не суперечать вимогам чинного законодавства.

У разі незгоди з прийнятим рішенням Ви маєте право оскаржити його в суді згідно вимог чинного законодавства.

 

З повагою

         начальник  ВДАІ ХМУ ГУМВС

         України в Харківській області                                                          В.М. Усенко

 

Колісник

707-01-09

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

безпричинна зупинка: Один комментарий

  1. У Івано Франківську,теж такі поліціянти є!!Неодноразово зупиняють без причини. Правда у нас, популярна версія зупинки, це розмова по мобільному. І з такими журналістами у нас також немає майбутнього. Чого ви не пише правду, а суто те що потрібно тим двом розумникам? Напевне тому що всі читатимуть і збільшиться відвідуваність вашого сайту???

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *