Справка несудимости

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

образец обращения с целью получить информацию о процедуре выдачи справки о несудимости (Справка несудимости)

 

Идея написать запрос появилась при получении биометрического паспорта для выезда за пределы Украины. Потому как сотрудник ДМС в Харькове на Рымарской выдала «бамажку» с тремя суммами, одна из которых была для оплаты справки о несудимости, то что эта справка не нужна для получения биометрического паспорта чётко прописано в законодательстве, но об этом позже, я не стал бодаться, потому как знаю, что эта вялотякущая шизофрения может продолжаться довольно долго, и как показывает практика, люди которые пытались получить паспорт игнорируя все платежи предлагаемые сотрудниками ДМС как правило не получили паспорт или получили спустя длительные период времени. Поэтому было принято решение, платим всё, получаем паспорт, а уже затем пишем запросы, жалобы и заявления о преступлении 🙂

До Міністерства юстиції України ___________________________________________________________
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ _____________________________________

Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом термін. Згідно ст. 32 Закону України «Про інформацію» під запитом щодо надання письмової або усної інформації у цьому Законі розуміється звернення з вимогою надати письмову або усну інформацію про діяльність органів законодавчої, виконавчої та судової влади України, їх посадових осіб з окремих питань. Стаття 10 Закону України «Про інформацію» зазначає, що право на інформацію забезпечується зокрема: обов’язком органів державної влади, а також органів місцевого і регіонального самоврядування інформувати про свою діяльність та прийняті рішення; Керуючись ст. ст. 9, 10, 32, 33 Закону України Згідно ч. 3 ст. 7 Закону України «Про звернення громадян», якщо порушені у зверненні питання не входять до повноважень певного органу державної влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, об’єднання громадян або окремих посадових осіб, тоді таке звернення в термін не більше п’яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення ЗУ про доступ до публічної інформації Стаття 20. Термін розгляду запитів на інформацію 1. Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. 2. У разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян , відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.________________________________________________________________________________________

Я, ФИО

— Прошу надати інформацію: 1. Про відсутність або наявність судимості стосовно мене, та надати відповідний документ.
Дякую

Пришёл ОТВЕТ:

справка о несудимости
справка о несудимости выдаётся бесплатно

МВС УКРАЇНИ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ МВС УКРАЇНИ
В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
вул. Раднаркомівська, 5, м. Харків, 61002, тел. 7059-669, 7059-440
0 2 .04.2015 № 8/6- 7 г
На №

Андрію Костянтиновичу!

Ваше звернення розглянуто керівництвом Управління інформаційно-аналітичного забезпечення (УІАЗ) ГУМВС України в Харківській області.

Повідомляю, що для отримання довідки про відсутність (наявність) судимості встановленого зразку Вам необхідно особисто або через довірену особу звернутися до УІАЗ в приймальні дні.
При собі потрібно мати паспорт, копію паспорта громадянина України та копію свідоцтва про народження.
Ваш запит буде оброблений у термін передбачений законодавством (до ЗО діб) та виданий Вам особисто або через довірену особу.

Згідно ст. 19 Закону України «Про захист персональних даних» довідка надається безоплатно.

Прийом громадян відбувається за адресою: м. Харків, вул. Раднаркомівська, буд.13 вівторок та четвер з 10.00 до 12.00 години.
Начальник Д.Ю.Узлов
Федоренко 7059-767

И как видите всё предоставляется абсолютно бесплатно, никаких денег в отличии от ДМС (государственной миграционной службы Украины) сотрудники которой берут за это деньги около ста грн.

 

Позже мне пришёл ответ с долгожданным образцом, бланком для заполнения заявления, бланк я заказал позже. В обращении просил прислать бланк :).

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *