Европейский энергорынок саботаж внедрения Харьковоблэнерго НКРЕКП Госэнергонадзор в комиссии ИКВ ІКВ

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Засідання комісії інформаційно-консультативного відділу АТ «Харківобленерго» (далі — ІКВ), а фактично вакханалія правового невігластва (дефіциту знань, неосвіченості).
На протязі усього засідання представник споживача просить виконати елементарну дію, а саме укласти в відповідності до отриманої ліцензії АТ «Харківобленерго» договір про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії, чим виконати вимоги правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 та Закону України «Про ринок електричної енергії». На дане прохання, отримує висловлювання відвертої ахінеї (нісенітниці, дурниці) з боку членів комісії ІКВ.
Це відео є яскравим прикладом руйнації державних органів контролю НКРЕКП та Держенергонагляду, які усвідомлено проявляють халатну бездіяльність.

Необхідно зазначити.

    Основним завданням Комісії  інформаційно-консультативного відділу АТ «Харківобленерго» є розв'язання суперечностей, спірних ситуацій між оператором системи розподілу і споживачами. До складу комісії ІКВ входять представники НКРЕКП, Держенергонагляду та АТ «Харківобленерго».

На Держенергонагляд покладені функції з реалізації державної політики з нагляду (контролю) у галузях електроенергетики та теплопостачання. Здійснює державний енергетичний нагляд за дотриманням встановленого нормативними документами з питань електроенергетики порядку застосування оператором системи передачі, оператором системи розподілу та електропостачальником.

    Основним завданням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) є забезпечення захисту прав та законних інтересів споживачів товарів (послуг),  які виробляються (надаються) суб'єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, контролює додержання ліцензіатами законодавства у відповідній сфері регулювання і ліцензійних умов провадження господарської діяльності та вживає заходи до запобігання порушенням ліцензійних умов.

Про ринок електричної енергії 2019-VIII 22.05.2019, підстава — 2712-VIII.
о рынке электрической энергии
Украина, Україна, Харьков, Харків

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *